Hesabım
Sepetim
Blog Kategorileri

Blog Arama

Yağdanlık Nasıl Temizlenir?
Yağdanlık,   içerisinde yağ konulan bir şişedir. Bu şişe,    plastik yağdanlık   olabileceği gibi cam malzemeden üretilmiş   cam yağdanlık   da olabilmektedir.  
Bıçak Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Mutfak söz konusu olduğunda bir mutfağın olmazsa olmaz araç gereçlerin birisi de hiç şüphesiz bıçaklardır.   Bıçak alırken nelere dikkat edilmesi   konusunda ise bazı önemli etkenler göz önünde bulundurulmalıdır.
Çaydanlık Nasıl Parlatılır?
Birçok kişi mutfakta en sık kullanılan gereçlerden biri olan çaydanlık için “çaydanlık nasıl parlatılır?”, “çelik çaydanlık nasıl parlatılır?” sorularını merak etmektedir.
Düdüklü Tencere Nasıl Kullanılır?
Düdüklü tencere kullanımı aşamasında düdükten ses çıkmasının ardında belirtilen süre boyunca havasının çıkması beklenmektedir. Sonrasında tencerenin düdüğü indirilmekte ve ocağın ateşi kısılmaktadır.
Kelepçeli Kek Kalıbı Nasıl Kullanılır?
En çok kullanılan ve kullanıcısına pratiklik sağlayan kelepçeli kek kalıbı ya da ayarlanabilir kek kalıbı farklı model, renk ve boyutlarda üretilerek satışa sunulmaktadır.
Düdüklü Tencere Nasıl Açılır?
Pek çok bireyin zorlandığı konu olan “Düdüklü tencere nasıl açılır?” sorusunun cevabını ayrıntılı olarak derledik.
Çelik Tencere Nasıl Parlatılır?
Çelik tencere, mutfaklarda en sık kullanılan tencere türüdür ve çoğu evlerde bulunur. Çoğu çelik tencere, düz tabanlı yapılmıştır.
Yanmış Tencere Nasıl Temizlenir?
Tencere, genellikle yemek pişirmek için kullanılan yemek pişirme grubuna ait bir alettir. Tencereler metal, seramik, çelik, granit veya cam olabilmektedir. Ateş üzerinde unutulma ihtimalleri yüksektir. Bundan dolayı dibi tutan tencere, hızlı bir şekilde yanma eylemi gösterebilir. Dibi tutmuş tencereyi nasıl temizleyebilirim, diye soran kullanıcılar için pratik birkaç temizlik yöntemi verilecektir.
Granit Tencere Sağlıklı mı?
Tencere çeşitleri arasında bulunan granit tencereler, her mutfakta kullanılan, sıklıkla tercih edilen bir tencere çeşididir.
Çelik Tencere Seti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Mutfaklar evlerde en çok vakit geçirilen alanların başında gelmektedir. Mutfakta geçirilen zamanlarda çoğunlukla yemek hazırlama ve pişirme yapılmaktadır. Bu sebeple pişirme işlemi için kullanılan ürünler oldukça önem arz ettiği için kullanıcı tarafından özenle seçilmelidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.