Hesabım
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Su Takımı

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Su Takımı Modelleri

Su takımı, sofraların vazgeçilmez eşyaları arasında yer almaktadır. Evlerde ve restoranlarda en sık kullanılan ürünlerden biri olan su takımları görüntüleri ile de göz doldurmaktadır. Yemek sofralarının olmazsa olmazı olan bardaklar  veya su takımları en çok kullanılan mutfak eşyaları arasında yerini almaktadır. Ayrıca, çeyiz alışverişi yaparken de listede yer alan bardak takımı, geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Çeyizlik su seti adı altında aramalar yapıldığında çok sayıda modele ulaşılmaktadır. Su bardakları, en sık kullanılan bardak modellerinden birisidir. Piyasa da çok sayıda çeşide sahip olan su bardağı, meşrubat bardağı,çay bardağı ve sürahi ile birlikte satıldığında su takımı adını almaktadır. 

Toplu çeyiz seti içerisinde bardaklar ve sürahi bulunabilmektedir. Pek çok modeli bulunan su takımları için kişi sayısına göre bardak takımı tercih edilmektedir. Geniş aileler için de küçük aileler için uygun modeller bulunmaktadır. Kişi sayısına göre tercihler yapılabileceği gibi bardakların görüntüsüne, tasarımına göre de tercih yapılmaktadır. Sade ve düz modellerin yanı sıra desenli su seti modelleri de piyasada satışa sunulmaktadır. Farklı modellerin varlığı ile her zevke uygun modeli bulmak mümkündür. Zarif, sade, desenli, nostaljik olarak da adlandırılabilen su takımı modelleri, kullanıcının isteklerine ve bütçesine göre tercih yapma imkanı sunmaktadır.

Piyasalarda yer alan su takım modelleri, her türlü zevke uygun olarak bulmak mümkündür. Özellikle çeyiz hazırlığında olanlar, su seti modellerini tercih etmektedir. Geniş ürün çeşitliliğine sahip olması ile tercih edilmekte olan bu modeller, kullanışlı olmaları ile de bilinmektedir. Dayanıklı olmaları da göz önüne alınarak en çok tercih edilen ürünlerdir. Cam bardak modelleri arasında en dayanıklı olan modellerden biri ise kristal bardaklardır. Estetik ve şık tasarımları ile kristal bardaklar her daim moda olan tasarımların başında gelmektedir. Bu yüzden de kullanıcı tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

12 Kişilik Su Takımı

12 kişilik su takımı, genellikle misafirler için kullanılmaktadır. Sadece misafirler için kullanılmakla birlikte geniş bir aile için de tercih edebileceği modellerden biri olmaktadır. Su takımının içerisindeki parça sayısı ise markadan markaya değişebilmektedir. Su takımlarının içeriğinde  yer alan bardakların ve sürahinin modeline göre seçim yapılabilmektedir.Kişi sayısına göre su takımları arasında seçim yapılırken en çok tercih edilen model 12 kişilik su takımı modeli olmaktadır. İdeal bir sayıya sahip olan bu model için insanlar, misafirlerini ağırlarken kullanmayı düşünmektedir. 

Çeyiz hazırlığında olanlar ve çeyizine su seti almak isteyenler kişi sayısına göre farklı modelleri tercih etmektedir. Piyasada da model çeşitliliği fazla olmasıyla beğenilere hitap eden ürünü bulma imkanı oldukça kolay olacaktır. Farklı modellerine göre parça sayısı değişebilmektedir. Ancak ortalama olarak 12 kişilik su takımı, 61 parça üründen oluşmaktadır. Parça sayısının fazla olmasıyla ekonomik olarak da avantaj sağlamaktadır. Ürünleri tek tek almak yerine toplu bir şekilde set olarak almak daha ekonomik olacaktır. Ayrıca bardakların ve sürahinin aynı modele sahip olması bütünlük sağlayacağından daha estetik bir görüntü sunmaktadır. 

Kristal Su Takımı

Su takımı modelleri arasında belki de en göz alıcı modellerden birisi olan kristal su takımı modelleridir. Görüntüsü ile insanları büyüleyen bu modeller, şık ve zarif bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda geçmişten günümüze kadar kullanılan su takımlarından biridir. Özellikle şık görüntüsü ile yıllar geçse de estetik değeri hiç geçmemektedir. Şık bir model olmasının yanında zarifliği sevenler için de uygun modeler arasında yerini almaktadır.  Bardak modelleri arasında seçim yapılırken insanlar, zevklerine göre tercih yapmaktadır. Su seti satın almak isteyen kullanıcılar için göze hitap eden bu model, göze çarpan ilk modellerden olmaktadır. Tasarımları ile kullanıcıları etkileyen kristal su takımları, eşsiz desenleri ile diğer modellerden ayrılmaktadır. Kullanıcılar farklı desenlerde ve ya renklerde bu modeli bulabilmektedir.Cam ın en parlak olanı da kristal camdır. Bu yönüyle normal cam dan ayrılmaktadır. Ayrıca kristal cam elde etmek için normal cama kurşun oksit eklenerek yapılmaktadır.

Avrupa Birliği kurallarına göre ise camın içerisindeki kurşun miktarı kristal denilebilmesi için önemlidir. Yüzde 4’ten az miktarda kurşun içeren cam modellerine kristal denilememektedir. Kristal olması için cam kurşun miktarının yüzde 4’ten fazla olması beklenmektedir. Kristal su takımı tercih edecekler için bu bilgiler önemli olacaktır. Hem hoş bir görüntüye hem de dayanıklı olması ile kristal cam modeli farklılık yaratmaktadır. Bardak modelleri arasında ışığı en iyi yansıtan kristal bardaklar olmaktadır. Pek çok özelliği ile göze çarpan bu modelin su takımı modellerini de piyasa da görmek mümkündür. Mevcut bulunan modellerin arasında kullanıcıların zevkine ve bütçesine göre üretilen modeller mevcuttur. 

Su Bardağı Takımları

Su bardağı takımı, bardak modellerinin arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Piyasada geniş ürün yelpazesiyle kendisine yer bulan su bardakları, sofraların vazgeçilmezlerindendir. Her bütçeye ve tarza uygun modeli bulmak ise oldukça kolaydır. Su bardağı günlük hayatta sık kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Farklı modellere sahip olan su bardakları, boyutuna, desenli oluşuna ve ya desensiz olmasına göre birbirinden ayrılmaktadır. Ayrıca tasarımlar ile birbirinden farklı olan su bardakları, kullanılan camın kalınlığına ve çeşidine göre de farklılıklara sahip olmaktadır. 

Su bardağı takımı modelleri arasında kristal takımlar tasarımları ile göze çarpan modellerden birisi olacaktır. Kristal bardaklar, dayanıklı olması ile de kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Su bardağı almak isteyenler için su bardağı takımı, hem ekonomik hem de takım halinde olmasından dolayı tercihlerde ilk sıralarda yer almaktadır. Bardak seti olarak satın alınabileceği gibi ayrı ayrı da satın alınabilecek su bardakları, set olarak alındığında ise daha ekonomik olma özelliğine sahiptir. Bu yönü ile insanların bütçesine uygun su bardağı takımı modellerini bulmak oldukça kolay olacaktır.

Su Takımı Fiyatları

Su takımı fiyatları, pek çok faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Öncelikle kişi sayısı kadar bardak sayısı artacağı için fiyatı değiştirmektedir. Takım içeriğinde yer alan parçaların fazla olması fiyatı da arttıracaktır. Su seti satın almak isteyenler için, kişi sayısı önemli olmaktadır. Fiyat belirleme noktasında ilk sırada yer alan bu faktör, kullanıcıların tercihlerine göre farklı fiyatlarda bardak seti modelleri piyasa da yerini almaktadır. Ancak kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına göre uygun modeli bulma imkanları çeşitliliği fazla olmasından dolayı kolay olacaktır. Fiyatları için ortalama bir fiyat vermek mümkün olmamaktadır. Özellikle markalara ve bardak sayısına, kalitesine ve el işçiliğine göre değişen fiyatlar nedeni ile ortalama bir fiyat vermek mümkün değildir.

Su takımındaki bardak sayısı ve ya bardakların yapıldığı malzemenin kalınlığı önemli faktörlerdir. Ayrıca üründe kullanılan renk de fiyat belirleyici faktörler arasındadır. Bardak fiyatları, standart bir fiyata sahip olmakla birlikte fiyatlar kullanıcıların isteklerine ve ihtiyaçlarına göre de değişebilmektedir. Ancak geniş bir ürün kapasitesine sahip olan bardak modelleri için her bütçeye uygun su takımını bulmak mümkündür. Su takımı fiyatları, zamanın şartlarına göre değişebilmektedir. Yapı malzemesinin fiyatının artması fiyatı da yükselmektedir. Ayrıca kullanılan cam çeşidinin dayanıklılığı da fiyatı arttırabilmektedir. Tüm modeller arasından markaların üretmiş olduğu uygun bardak seti modellerini de piyasada görmek mümkündür.  Bu sayede  kullanıclar bütçelerini aşmadan istedikleri takımı elde edebilme imkanına sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.