Hesabım
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

12 Kişilik Yemek Takımı

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

12 Kişilik Yemek Takımı Modelleri

Yemek pişirmek ve yapılan yemekleri en şık haliyle sunmak sofra kültürünün getirdiği estetik anlayışının başında gelmektedir. Sofra kültürünü ve takibinde sofra düzenini bu anlamda en iyi yansıtan ürünlerin başında yemek takımları gelmektedir. Bu bakımdan misafirperver bir yapıya sahip olan toplumumuzda da 12 kişilik yemek takımı hemen hemen her evde yer almaktadır. Misafir ağırlama dışında ailece yenilen keyifli akşam yemeklerinde de başrolü oynayan yemek takımı 12 kişilik, böylece güzel anlara eşlik etmektedir. 

12 kişilik yemek seti modelleri arasında kişilerin zevkine hitap eden ve muhteşem sofralara imzasını bırakan seçenekler yer almaktadır. Hem şık hem de gösterişli olan bu ürünlerin ister klasik ister modern çizgi sahibi olan stilleri, çeyiz alışveriş listesinde önemli alınacaklar arasında bulunmaktadır. Yemek tabağı 12 kişilik incelendiğinde kare yemek takımı, üçgen veya yuvarlak yemek takımı formları üzerinde gold ya da silver yaldız detaylarının düz beyaz takım parçalarında yer aldığı gözlenmektedir. Tam bir klasik olan bu tasarımlar dışında sade yemek takımı adı altında satışa sunulan düz beyaz ve siyah veya düz beyaz üzerine siyah ya da düz siyah üzerine beyaz ufak figürlerin olduğu seçenekler bulunmaktadır. 

Mağaza raflarında ve e-ticaret sitelerinde kullanıcıların kişisel zevklerine göre tercih edebileceği çok model seçenekli 12 kişilik yemek takımlarının içeriği de incelenmektedir. Örneğin 85 parça yemek takımı ve 84 parça yemek takımı sahip olduğu parçalara göz atıldığında set içerisinde 6 adet kahve fincanları ve tabakları, 6 adet çay bardakları ve tabakları, 12 adet servis tabağı, çukur tabağı, çorba kâsesi, pasta tabağı görülmektedir. Bunlar yanında ayrıca 1 adet büyük ve 2 adet küçük kayık tabak, 1 adet çorbalık, 1 adet çorbalık kapağı, 1’er adet tuzluk ve karabiberlik, 1 adet peçetelik ve 1 adet kürdanlık olduğu netleşmektedir. 

12 kişilik yemek takımı seçkileri içindeki parça sayılarına göre seçeneklerin olduğu bilinmektedir. 60 parça yemek takımı 12’şer adet tabak ve sofra sunum parçaları yer alırken, sıcak içecek ürünleri bulunmamaktadır. Bir diğer model olan 48 parça yemek takımı ise 12 kişinin yer aldığı bir sofrada servis, çukur tabakları ile çorba kâseleri ve pasta tabakları olacak şekilde ağırlama kapasitesi bulunmaktadır. Uzun yıllar kullanılma olanağı sağlayan kaliteli materyal kullanımı ile üretilen stil sahibi 12 kişilik yemek takımları sayesinde sofralar görsel şölenlere dönüşmektedir. Ortaya konulan çiçek buketi süslemesi gibi ekstra ürünler de bu yemek setlerinin şıklığını tamamlamakta iyi bir fikir oluştururken misafirlerde hayranlık yaratmaktadır. 

12 Kişilik Porselen Yemek Takımı

Porselen yemek takımı 12 kişilik sofra sunum ürünleri içinde misafir yemek takımı statüsüne sahip olmaktadır. Porselen şık yemek takımları yeni nesil dizaynlar eşliğinde kare yemek takımı 12 kişilik gibi alternatifler sunmaktadır. Yemek takımlarının popülerliği, çeyiz paketinde de mevcut. Klasik porselen görüntüsünün modern anlayışla harmanlandığı yemek takımı 12 kişilik çeyiz seti seçenekleri yeni ev kuracaklara sunulmaktadır. Markaların katalogları incelendiğinde porselen yemek takımlarının öne çıkması ile iştah açıcı yemekler sofraları donatmaktadır. Tüm 12 kişilik porselen yemek takımı parçalarının makinede yıkanması kolaylığı da bulunmaktadır. Porselen yemek takımı parçalarının ağır olmayan hafif yapısı kullanıcılara zorlanmadan sunum imkânı sağlamaktadır. 

Göz alıcı ve her ihtiyaca cevap veren 12 kişilik yemek takımları misafirleri etkilemek ve kusursuz bir şekilde ağırlamak adına gerekli duyulan tüm detaylara sahip olmaktadır. 3 çeşit tabak alternatifinin yanında çorba kâseleri ve peçetelik gibi diğer sofra sunum ürünlerinin set içinde barınması görsel bir bütünlükte sağlamaktadır. Böylece en kalabalık davet ve yemeklerin üstesinden başarılı bir şekilde gelinmesi ev sahiplerinde memnuniyet yaratmaktadır. 12 kişilik porselen yemek setleri sayesinde mezelerden, çorbaya, ana yemekten ara yemeğe kadar bütün yemeklerin sunumda beklenti yakalanırken, kahve ve çay setleri ile de keyif ve şıklık pekişmektedir. 

Parça kompozisyonunun dikkate alınması ile tasarlanan porselen 12 kişilik yemek takımları pürüzsüz ve ince yapıları ile zarif bir görüntü sergilemektedir. Porselen yemek takımlarının parlak ve kaygan zeminlere de sahip olduğu da eklenmektedir. Son dönemin trend tasarımlarından yuvarlak, düz ve alçak kenarlı modeller porselen 12 kişilik yemek takımlarında da kendini belli etmektedir. Beyaz, siyah ya da gri kenarları detaylı bu yemek takımları her çıkarıldığında sahiplerinde mutluluk hissi yaratmaktadır. 

12 Kişilik Günlük Yemek Takımı

Kalabalık aileler için düşünülmüş günlük yemek takımı 12 kişilik modelleri farklı renk seçenekleri sunarak yemek masalarının boyutlandırılmasına destek vermektedir. Misafir yemek takımından farklı olarak sadece tabakların yer aldığı günlük yemek takımlarında sunum ürünlerine rastlanmamaktadır. Ayrıca 12 kişilik günlük yemek takımı dışında 12 parça yemek takımı da 4 kişilik aileler için uygun gösterilmek de ve içeriğinde 4’er adet servis ve yemek tabağı ile birlikte 4 adet çorba kâsesi yer almaktadır. 4’lü yemek seti olarak da geçen bu takımlar çekirdek ailelerin günlük kullanımına uygun gösterilmektedir. 

12 kişilik günlük yemek tabakları çeşitliliğin çok fazla olması müşterilerin seçim yapmayı da zorlaştırmaktadır. Çünkü harika tasarım ve renk seçkilerine sahip olan bu setler su yeşilinden, kırmızı siyah rengin birlikte kullanılmasına, mavi tonlarından, sarı ve beyaz uyumuna, kahverengi tonlarından, pastel renklerine kadar geniş ürün skalası oluşturmaktadır. Hatta bazı 12 kişilik günlük yemek takımlarının her bir parçasının ayrı renk olması da parçaların takım dışında tek tek kullanılmasına zemin yaratmaktadır. 

12 Kişilik Desenli Yemek Takımları

12 kişilik yemek takımı almak isteyenlerin kafalarını karıştıran konuların başında da tabakları süsleyen desen seçenekleri olmaktadır.  Damalı, geleneksel motifli, kelebekli ve çiçekli yemek takımı modellerin yanında yaz mevsimine uygun sarı, yeşil limonlu ve de kış için kırmızı üzerine minik çam ağaçlı, sonbahar aylarında da turuncu ile toprak renkleri uyumu sergileyen desenlerin yer aldığı 12 kişilik yemek takımları arasından seçim yapılmaktadır. 

Ayrıca pop-art figürlerin de desen olarak seçildiği minik ya da iri çizimli sevimli havyaların, 12 kişilik yemek setlerine yansıtılması ile eğlenceli masalar yaratılmaktadır.  Mermer desenli ya da ebru desenli 12 parça yemek takımları da ayrı bir zariflik sergilemektedir. Desenlere uygun sofra sunum ürünlerinin, masa örtüsü ya da runnerların katkıları ile de görsellik tamamlanmaktadır. Böylece 12 kişilik desenli yemek takımları vesilesiyle günlerin konseptlerine uygun sofra hazırlamak gayet kolay olmaktadır. 

12 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları

12 kişilik yemek takımı fiyatları incelendiği zaman marka, ürün kalitesi, takımların içinde bulunan parçalar gibi detaylar belirleyici olmaktadır. İnternet aramalarında sıklıkla bulunan “en ucuz 12 kişilik yemek takımı” sorgusu sayesinde bütçelere uygun 12 kişilik yemek takımlarına ulaşılmaktadır. Kaliteli ve bilinen markaların 12 kişilik yemek takımlarından 85 parça veya 12 parça seçenekleri de fiyatları etkilemektedir. 

Markaların kampanyaları ve indirim günlerinin takip edilmesi ile uzun yıllar zevkle kullanılacak, çok parçalı 12 kişilik yemek takımlarının alınması da kolay olmaktadır. Böylece piyasaya göre uygun 12 kişilik yemek takımları bütçeyi yormamaktadır. İyi bir pazar araştırması sayesinde gönül rahatlığı ile kullanılan ve misafirlerin ağırlanmasında katkıda bulunan 12 kişilik yemek takımların satın alınmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.