Hesabım
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Karıştırma Kabı

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Karıştırma Kapları

Gün içinde mutfakta vakit geçiren bireylere kolaylık ve avantaj sağlayan karıştırma kabı, neredeyse her evde bulunan ve ihtiyaç gerektiren bir üründür. Kullanım olarak pratikliğe sahip olan karıştırma kapları, karışımı yapılacak yiyecek ya da içeceklerin birbirine güzel bir şekilde harmanlanması ve istenilen kıvama ulaşması için kullanılmaktadır. Pek çok farklı malzemeden imal edilen ve farklı derinliklere sahip olan karıştırma kapları, tüm mutfak dolaplarına uyumlu olmaktadır. 

İdeal derinliğe sahip olması sayesinde içinde pek çok uygulama yapılmasına olanak sağlar. Hamur yoğurma, kek çırpma, salata yapma, kokteyl hazırlama vb. işlemlerin hepsinde rahatlıkla kullanılabilir. Bazı kaplar kapaklıdır; böylece işlem bittikten sonra da saklama kabı olarak değerlendirilebilir. Kapların üzerinde ya da içinde yer alan ölçüleri ile konulacak miktar rahatlıkla belirlenebilir. Geniş hacmi sayesinde orta boy tenceredeki yemeği dahi sağlıkla depolayabilir. 

Genel kullanım olarak kokteyl ve salata karıştırma kabı olarak değerlendirilen karıştırma kapları aynı zamanda kek kabı olarak da değerlendirilmektedir. Ev yapımı hamur işlerini seven bireylerin sıklık poğaça, kurabiye hamuru yoğurması için de gerekli olan malzeme olmaktadır. Aynı zamanda farklı tiplere ve boyutlara sahip olması sayesinde, birkaç boyut bir arada alınabilir ve iç içe geçme özelliği ile mutfak dolaplarında yer kaplamadan konumlandırılabilir. 

Fonksiyonel ve kullanışlı işlevi ile mutfak hayatlarına dahil olan hamur kabı, gündelik hayatta sıklıkla kullanıldığı kadar aynı zamanda profesyonel hayatta da önemli bir araçtır. Alkollü mekanlarda bu tip geniş kaplar içki karıştırma kabı olarak kullanılırken, pastane ya da cafe tarzı mekanlarda hamur yoğurma kabı olarak kullanılmaktadır. İhtiyaca ve kullanım alanına göre şekillenebilen kapların farklı materyalleri de bulunmaktadır. Bu farklılık ürünleri daha da özelleştiren detaylardır.

Çelik Kek Çırpma Kabı

Farklı model ve ebatlar ile her kullanıcıya uygun seçeneklerin bulunduğu karıştırma kaplarından en kullanışlı alternatif paslanmaz çelik karıştırma kabı olmaktadır. Çelik ürünler hem kullanım hem de sağlık olarak en iyi malzemedir. Karıştırma kabı çelik olan ürünler daha uzun süre kullanıma uygunluk sağlar. İster elde ister bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilen malzemeler asla çizilmezler. Plastik gibi belirli bir zaman sonra aşınma payları da bulunmamaktadır. 

Çelik çırpma kabı, aynı zamanda sıcağı ve soğuğu içine hapseden yapısı sayesinde yiyeceklerin uzun süre korunmasını sağlar. Paslanmaz yapıya sahip olmasıyla sağlık ve hijyen noktasında kusuru bulunmamaktadır. Özel polisajlanmış yüzeyi ve parlak görünümü ile çelik hamur yoğurma kabı mutfak raflarının şık bir detayı olacaktır. Farklı ebatlarda üretilen kaplar için ekstra kapak alındığında, saklama kabı olarak kullanılabilir. Birçok noktada rahatlık sağlayan bu kaplar, pratik mutfak dünyasının vazgeçilmez ürünleridir. 

Hazır gıdalara, film izlerken soslu atıştırmalıklara düşkün olan bireyler için mayonez karıştırma kabı mükemmel bir tercih olacaktır. 16 cm ile 40 cm arasında ebatlara sahip olan ve her ihtiyaca uygu kullanıma izin veren kaplar, keyifli vakit geçirmeyi seven bireyler için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda doğal gıdalara dikkat eden ve evde hazırlamayı tercih eden bireyler için de bu ürün oldukça kullanışlı olacaktır. 

Cam Hamur Yoğurma Kabı

Rahat kullanımı ile ilgi odağı olan cam karıştırma kapları, istenilen kıvamı elde etmek için ideal bir ürün olmaktadır. Cam ürünlerinin güçlü olması sayesinde blender karıştırma kabı için de kullanıma uygunluk sağlar. Bulaşık makinesinde ya da elde kolay bir şekilde temizlenen cam karıştırma kabı aynı zamanda şık tasarımlara da sahiptir. Özel yaşamın her alanında estetik görünüme önem veren bireyler, çeşitli özellikleri ve kullanım yönleri ile pratik bir şekilde kullanacaktır. 

Cam hamur yoğurma kabı içerisinde katı ya da sıvı ürünler rahat bir şekilde harmanlanabilir. Kap içinde sert bir yoğurma süreci geçmiyorsa herhangi bir şekilde sıçrama ya bulaştırma olmaz. Geniş ağız yapısı sayesinde başka kaplara rahatlıkla aktarım yapılabilir. Özellikle ek gıdaya geçen bebeği olan bireylerin severek kullanacağı cam kaplar, sağlık açısından konforludur. Bebek gelişiminde metal ya da plastik ürünlere yer verilmediği için cam kaplar yapılan yemekleri saklamak için de ideal olacaktır. 

Metal Karıştırma Kabı

Sağlam ve dayanıklı yapısı ile kaplar arasında listenin başına geçen metal karıştırma kabı, düşme, çizilme ve yıpranma gibi problemlere karşı oldukça direnç gösteren bir üründür. Herhangi bir hasara karşı önleyici konumda olan kaplar aynı zamanda mikser kabı olarak da kullanılabilir. Kırılmanın imkansız olduğu bu kaplarda mikser ve blender gibi ürünler rahatlıkla kullanılabilir. Katı ya da sıvı yiyecekler lezzetini kaybetmeden harmanlanabilir ve servis edilebilir. 

Metal karıştırma kabı daha çok kek çırpma kabı olarak değerlendirilmektedir. Kek ve benzeri hamur işleri özellikle bu tip kaplarda pratik bir şekilde hazırlanmaktadır. Kullanışlı ve konforlu bir mutfak deneyimi sunması sayesinde neredeyse her evde farklı ebatlarda bulunmaktadır. Buzdolabına ve derin dondurucuya rahatlıkla girebilen ve saatler geçse de herhangi bir sorun çıkarmayan metal kaplar, her bireyin mutfağındaki büyük yardımcılar olarak görev alır. 

Karıştırma-Saklama Kabı Seti

Fonksiyonel ve kullanışlı olan karıştırma kabı seti, bir arada alındığında mutfaktaki birçok noktada kolaylık sağlar. Genel olarak 14 cm ile 24 cm aralığında olan kaplar karıştırma ve saklama kabı olarak da kullanılabilir. Birden fazla karıştırma kabının olması kullanıcılara büyük avantaj sağlar. İhtiyaç duyulan boyutta harmanlama işlemi yapılırken diğer ürünler tamamen saklama kabı olarak değerlendirilir. Gün sonunda tencerede kalan yemekler kapaklı karıştırma kabı içerisinde aktarım yapıldığında buzdolabında alan açılır.

Karıştırma kapları farklı materyallerden üretilmektedir. Genel olarak metal, çelik, bambu, cam ve plastik olmaktadır. İhtiyaca ve kullanıma göre birey, en rahat edeceği ürünü tercih etmelidir. Hamur işi ile ilgilenmeyi seven kişiler özellikle kek çırpıcı kabı ürünlerine yönelecekse metal, çelik ya da cam tercih edebilirler. Fırında, mikrodalgada, buzdolabında ve derin dondurucuda kullanıma uygunluk sağlarken aynı zamanda rahatlıkla bulaşık makinesinde de temizlenir. 

Karıştırma Kabı Fiyatları

Son yıllarda mutfak dekorasyon ürünleri oldukça popüler olmaya başladı. Dolap içerisine yerleşen her ürünün ihtiyaca cevap vermesi ve aynı zamanda estetik dokunuşu ile göz doldurması gerekmektedir. Karıştırma kabı fiyatlarının hepsi birbirinden farklı olmaktadır. Marka, üretim materyali, ürün ebatları, tasarımları, kapaklı olması, rengi vs. her şey fiyat politikasını etkileyen ana unsurlardandır. Genel olarak çelik, metal, bambu ve cam ürünleri pazarda en yüksek fiyata sahip ürünlerdir. 

Bu tip karıştırma kapları hem yemek öncesi hem de yemek sonrası kullanıma uygundur. Sadece karıştırma kabı olarak tercih edilen ürünlerde kapak olmamakta ve saklama ürünü olarak değerlendirilmemektedir.  Yüksek direnç ve dayanıklılık isteyen bireyler, alacakları karıştırma kaplarından tam performans ister. Bu nedenle karıştırma kaplarını set olarak kapaklı şekilde tercih edebilirler. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.