Hesabım
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kahvaltı Takımı

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 23 ürün bulunmaktadır.

Kahvaltı Takımı Modelleri

Günün en önemli ve en güzel öğünü olan kahvaltı için renk, keyif, ambiyans katmak adına kahvaltı takımı modelleri harika görüntülere imza atmaktadır. Kahvaltı ile başlayan günlerde ekstra enerji ve sağlık kendini gösterirken kahvalti takimlari sayesinde de ruhlar beslenmektedir. Kahvaltı takımı modellerinin zengin ürün çeşitliliği sayesinde herkese hitap eden ve kahvaltı öğünü için her ihtiyacı karşılayan boy boy tabak modelleri sabah iştahsızlıklarına da iyi gelmektedir. Genel anlamda aile yapısına bağlı olarak kahvaltı kültürü yaşayan bireyler için kahvaltıda çeşitlilik olmasının yanında kahvaltı takımı modellerinin stili de son derece önemli bir faktör olmaktadır. 

Sosyal medya paylaşımlarının popüler olduğu şu dönemde, kahvaltı sunumluk hazırlıkları ile donanmış masalar 2 kişilik kahvaltı takımı ile renklenmektedir. Hatta hafta sonu paylaşımlarında da kahvaltı takımı 4 kişilik, kahvaltı takımı 6 kişilik görsellerinin yanında geniş aileler için veya kalabalık misafir gruplarını ağırlayanlar için kahvaltı takımı 12 kişilik görüntüleri de göz doldurmaktadır. Kahvaltı modelleri arasında yer alan dikdörtgen ya da kare kahvaltı takımı, yuvarlak kahvaltı takımı, elips kahvaltı takımı seçenekleri ve daha niceleri beğenilere sunulmaktadır. 

Kahvaltı takımı modelleri arasında 6'lı kahvaltı takımı en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 2 veya 3 kişilik bir aileye gelen misafirlerle çok rahat kullanılan bu kahvaltı takımı modelleri, genellikle evlilik ev alışverişlerinde ilk tercih edilenler içinde bulunmaktadır. 6 kişilik kahvaltı modellerinin içinde 6’şar adet servis tabağı, çay bardağı, çay tabağı, 4 adet reçel tabağı, 2 adet 15 cm ölçülerinde peynir tabağı ve 2 adet de zeytin tabağı olduğu gözlenmektedir. 12 kişilik, 8 kişilik, 4 ve 2 kişilik kahvaltı takımı modellerinde de yine aynı oranda ürünlerin olduğu vurgulanmaktadır. Kahvaltı takımlarının modelleri, masaya yerleştirilecek küçük ya da büyük boy çaydanlık gibi  kullanışlı ve şık tasarımlara sahip olmaktadır. Kahvaltı öğününde tercih edilen zeytin, reçel, peynir gibi çeşitli gıda ürünlerinin sunumlarına göre parçalar dizayn edilmektedir. Ayrıca kahvaltı takımı modelleri içinde çay fincanı veya bardağı tercihlerinin yer alması sayesinde aynı takım içinde birçok ürünün yer aldığı gözlenmektedir. 

Kahvaltı Takımı Çeşitleri

Her zaman keyifle özleştirilen kahvaltının özellikle hafta sonlarında uzun soluklu bir zamana dönüştürülmesi, kahvaltı sofralarında bol sohbetlerin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bu yüzden kahvaltı esnasında sofrada geçen zaman boyunca göze hitap etmesi istenmektedir. Pazar sabahları kalkılıp özenle hazırlanan kahvaltının tadı sadece gıdalarla değil, o gıdaların kahvaltı sunumlukları ile sofraya ayrı bir itina edilmesinin önemi bilinmektedir. Çünkü hafta içi mesaiye yetişme telaşıyla yapılan kahvaltıların hazırlanmasında pratiklik kazandıran kapaklı kahvaltılık ve her gün kullanılan günlük kahvaltı takımı çeşidi dışında, porselen kahvaltı takımı ya da seramik kahvaltı takımı çeşitlerinin çıkarılması o kahvaltı sofralarına ayrı bir hava katmaktadır. 

Kahvaltı sunum tabakları içine hazırlanmış birbirinden lezzetli kahvaltılıkların yanına zevklere göre seçilmiş beyaz kahvaltı takımı ya da siyah kahvaltı takımı çeşitleri, bir de uyumlu runner, supla ve peçeteleriyle birlikte o softalar birer sanat eserlerine dönüşmektedir. Hayatı renkli yaşayanların tercihlerinden biri olan kahvaltılık porselen denilince sarı, turuncu veya mavi kahvaltı takımı çeşidini tercih etmiş olanların da kahvaltı softaları cıvıl cıvıl görünmektedir. Misafir ağırlamayı çok sevenlerin de her zaman tercihi kahvaltı takımı porselen,  4 kişilik kahvaltı takımı çeşidinden 12 kişilik kahvaltı takımı çeşidine kadar birden fazla farklı model ve renk seçimleri olmaktadır. Bu sayede her bir konuğa ayrı ayrı kahvaltı takımı çeşidi çıkarmanın mutluluğu da yaşanmaktadır.

Çok Kullanılan Kahvaltılık Setleri

Kahvaltılık gıdaların buzdolaplarında derli toplu durması ve tek hamle ile bütün kahvaltı gıdalarının sofraya çıkarılması amacıyla kahvaltılık seti yani kahvaltılık set modellerinin çok kullanışlı olduklarının altı çizilmektedir. Sabah işe gitmeden önce kahvaltısını yapıp çıkmak isteyen aile bireylerinin iki kişilik kahvaltı takımı yanında büyük tek kapak altında ve tepsi içinde sıralanmış olan 4 ya da 6 adet küçük kapların bulunması kahvaltı sunum seti avantajlarının içinde yer almaktadır. Kahvaltı setlerinin büyük tek kapak modeli dışında içindeki her bir küçük kabın kendine ait tek tek kapaklarının olduğu seçeneklerde beğeni toplamaktadır. 

Kapaklı kahvaltı setleri porselen ve seramik kapların üstü bambu ya da silikon kapak tercihi olabileceği gibi cam kap ve kapak tasarımlar da müşterilerin zevkine hitap etmektedir. 6 kişilik kahvaltı seti olarak bulunan çeşitler de hem tabak hem de kahvaltılık sunum setinin takım olması ile göz doldurmaktadır. Kahvaltı seti 6 kişilik şık ve farklı tasarımlarının masalara yansıttığı görüntü birçok kişiye cazip gelmekte ve iştahları da kabartmaktadır. Çeyiz paketi hazırlığında olan gelin adaylarından mutfaklarında değişim isteyen herkese kadar birçok kişinin gözleri çok kullanılan kahvaltılık setlerde gezmektedir. 

Desenli Kahvaltı Takımları

Türk geleneklerinde kahvaltının mutlulukla bir alakası olduğu her zaman vurgulanmaktadır. Günümüzde bunun bir sebebi de kahvaltı takımlarının rengarenk, modele model ve desen desen olmasından da kaynaklanmaktadır. Geçmiş zamanlarda klasikleşen sade modellerin yerine artık daha renkli tasarımların yer aldığı çiçekli kahvaltı takımı tercihlerinin her yerde favori olduğu veya kelebekli kahvaltı takımı ile masaların ahenginin bir başka göze hitap ettiği bilinmektedir. Modern tarzını ve stilini sofralarına da yansıtmak isteyenlerin de siyah beyaz kahvaltı takımı üzerine yeşil yaprak desenli modelleri vazgeçilmezleri arasında her zaman beğeni listelerinde bulunmaktadır. 

Renkli bardaklar ile canlılık kazanan kahvaltı sofraları 2’li, 4’lü ya da 6 lı kahvaltılık takımlarının geometrik çağdaş desenleri yanında geleneksel Türk motifleri ile de benzemektedir. Hatta bazı kahvaltı takımlarının her bir tabağının ayrı renk ve desende olması sadece ebatların aynı olması da tasarımcıların bu konuda sınır tanımadığını göstermektedir. Kahvaltıya bu denli verilen önemden dolayı piyasa üzerinden birbirinden farklı desenlerle satışa sunulan takımlar, her zaman müşteri bulmakta ve alındıkları zaman da zevk ile kullanılmaktadır. 

Kahvaltı Sunum Takımı Fiyatları

Kahvaltı takımı fiyatları ya da kahvaltı seti fiyatları popüler olan ürünlere, tercih edilen modele ve satın alınacak parça sayısına göre değişim göstermektedir. Bunun yanında kahvaltı takımları geniş bir ürün ağına sahip oldukları için de her bir bireyin bütçesine uygun fiyatlarla istenilen modellere ulaşılmaktadır. Piyasalarda çok rahat 6 kişilik kahvaltı takımı en ucuz ihtiyacı yanında 12 kişilik kahvaltı takımı en ucuz ihtiyacı da karşılanmaktadır. İyi,  bilinen ve güvenilir markaların kahvaltı takımı modelleri de dönem dönem indirime girmekte ve ucuz kahvaltı takımı statüsünde kaliteli ürünlere ulaşılmaktadır. Kampanyalar takip edilerek favori listesine eklenmiş takım kahvaltı fiyatları takip edilmektedir. 

Düz renk kahvaltı seti fiyatı ile desenli kahvaltı seti fiyatının faturalara farklı yansıması gibi porselen, seramik veya diğer materyaller ile üretilmiş kahvaltı takımlarının fiyatları da farklılık göstermektedir. Kahvaltı takımları içinde yer alan her bir ürünün fonksiyonuna göre bile etiketlerde değişim gözlenmektedir. Fiyat skalası geniş olan kahvaltı takımları ile sofralar bambaşka olmakta ve hem kişilerin hem de evlere gelen misafirlerin masalara hayranlık duymaları sağlanmaktadır. Böylece her sabahın ve her günün daha da güzel, özel olması kahvaltı takımları ile mümkün olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.