Sunum Tabağı

Sadece stoktakiler
Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Pasta Tabağı Takımı

Pasta tabağı, özenle hazırlanmış kek, pasta ve kurabiyelerin en güzel şekilde servis edilebilmesi için kullanılan bir mutfak eşyasıdır. Porselen, seramik ve cam malzemelerden üretilen pasta tabakları birbirinden farklı renk, desen ve şekilleri ile her tarza, her sofraya uyabilecek özelliklerde tüketiciye sunulmaktadır. Pasta tabakları tek olarak satıldığı gibi takım olarakta satılmaktadır. Pasta takımları 6’lı pasta tabağı, 12’li pasta tabağı şeklinde alınabileceği gibi 7 parça pasta seti, 6 kişilik pasta takımı, 21 parça pasta seti, 12 kişilik pasta takımı olarakta almak mümkündür.

Pasta tabağı seti genel olarak pasta tabakları ve bir adet pasta servis tabağından oluşmaktadır. Pasta servis tabağı her zevke uygun olacak şekilde farklı modellerde tasarlanmaktadır. Bazı takımlarda pasta servis tabağı fanuslu olarak bulunmaktadır. Fanuslu pasta seti kek, pasta gibi yiyeceklerin üstünü kapalı olarak saklama imkanı verdiği için oldukça tercih edilen bir modeldir. Aynı zamanda ayaklı pasta tabağı da sofralara ekstra bir şıklık kazandırmaktadır. Pasta seti takımlarından olan cam pasta tabağı günlük hayatta sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Şeffaf cam renginde pasta takımlarının yanı sıra renkli camdan üretilmiş çok şık pasta tabakları da bulunmaktadır. Son zamanlarda oldukça popüler olan kahverengi cam pasta seti ve gold cam pasta seti birçok marka tarafından en güzel modelleri ile satışa sunulmaktadır.

Pasta sunum seti ile birbirinden şık ve sıcak sofralar hazırlamak mümkündür. İster ev halkı için ister misafirler için çay pasta seti kullanılarak birbirinden şık beş çayı sofraları hazırlamak son derece keyifli olmaktadır. Ayrıca sofraların şıklığına şıklık katacak pasta standı ile sunumları daha estetik hale getirmek mümkündür. Pasta standları ayaklı ve tek kat olabileceği gibi iki, üç katlı olarakta üretilmektedir. Katlı servis standı her katına farklı yiyecekler konularak hem fonksiyonel hem de şık bir görünüm sağlaması açısından oldukça kullanışlı olmaktadır. Pasta tabaklarının ebatları da farklı boyutlarda olmaktadır. 15 cm pasta tabağı, 21 cm pasta tabağı en çok tercih edilen pasta tabağı ebatları arasında yer almaktadır. Kişinin tercihine göre küçük yada büyük boy tabaklardan oluşan pasta tabağı seti alması mümkündür.

Çok parçalı pasta tabağı takımlarında küçük tatlı tabağı da bulunmaktadır. Mini tatlı tabağı şerbetli tatlılar içinde ideal bir tercih olmaktadır. Tatlı tabağı 12’li ve 6’lı olarak pasta setleri içerisinde yer almaktadır. Çay saatlerinde pasta tabakları kadar küçük tatlı tabakları da ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır. Tatlı ve pasta ikramları için sıklıkla tercih edilmektedir. Pasta takımları farklı modellerde üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. Yuvarlak pasta seti, dikdörtgen pasta seti, kare pasta seti ve kalpli pasta tabağı şeklinde modeller farklı renk ve desenleri ile geniş çeşitliliğe sahiptir.

Porselen Pasta Tabağı Seti

Pasta tabağı seti çay saatlerinin en güzel tamamlayıcıları arasında yer almaktadır. Cam, seramik ve porselen takımların yer aldığı grupta porselen pasta tabağı takımları genellikle misafirler ve şık sofralar için tercih edilmektedir. Porselen pasta seti takımları porselenin ince yapısı ve göz alıcı kalitesiyle çay sofralarına estetik ve göz alıcı bir şıklık kazandırmaktadır. Porselen pasta setleri 6’lı ve 12’li olarak tüketiciye sunulmaktadır. Her pasta setinde olduğu gibi bir adet kek servis tabağı da takım içerisinde bulunmaktadır. Kek servis tabağı bazı takımlarda ayaklı pasta tabağı olarak bulunurken bazı takımlarda da klasik tabak olarak bulunmaktadır. Ayrıca bazı takımlarda kek servis tabağı fanuslu kek servis tabağı olarak bulunur.

Porselen pasta tabağı seti yuvarlak pasta seti, kare pasta seti, dikdörtgen pasta seti gibi farklı şekillerde üretilmektedir. Bu takımların birbirinden farklı modelleri her zevke hitap edecek şekillerde satışa sunulmaktadır. Dantelli porselen pasta takımları, delikli porselen pasta takımları, çiçekli porselen pasta takımları, kelebekli porselen pasta takımları gibi birçok farklı tasarımda ürün bulmak mümkündür. Vintage sevenler genellikle çiçekli pasta tabağı tercih ederken klasik sevenler sade pasta tabağı takımları ya da altın yaldızlı, gümüş yaldızlı vb.pasta tabağı takımı tercih etmektedir. Renk kullanmayı sevenler için renkli pasta tabağı takımları ideal olmaktadır. Şık ve zarif çay saati sofraları için gold pasta tabağı ise son derece göz alıcı olmaktadır.

Ayaklı Pasta Servis Tabağı

Pasta tabağı takımları içerisinde bulunan pasta sunum tabağı, farklı modellerde tasarlanmaktadır. Ayaklı pasta sunum tabağı, ayaksız pasta sunum tabağı, yuvarlak pasta sunum tabağı, kare pasta sunum tabağı gibi modeller en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ayaklı pasta tabaklarının porselen, bambu, cam gibi malzemelerden üretilmiş modelleri oldukça geniş ürün çeşidiyle piyasada yer almaktadır. Seramik ayaklı pasta tabakları da günlük hayatta sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ayaklı pasta servis tabaklarının fanuslu ve fanussuz modelleri de piyasada yer almaktadır.

Renkli Pasta Tabağı

Pasta tabakları geniş model çeşitliliğine sahip olduğu gibi renk ve desen olarakta oldukça çok seçeneğine sahiptir. Her zevke hitap edecek, her sofraya uyum sağlayacak pasta tabağı rengi bulmak mümkündür. Koyu renklerden açık renklere her renk pasta tabağı rengi bulunmaktadır. Özel günlerde, günlük hayatta ve misafirler için şık sofralar kurma imkanı veren pasta sunum setleri birçok farklı marka tarafından tüketiciye sunulmaktadır. Kırmızı pasta tabağı doğum günü ve yılbaşı konseptlerinde sıklıkla tercih edilen pasta tabağı renklerindendir. Sarı pasta tabağı, siyah pasta tabağı, beyaz pasta tabağı, kahverengi pasta tabağı, karma renkli pasta tabağı ..ve çok daha fazlası piyasada geniş ürün çeşitliliği ile satışa sunulmaktadır. Mavi pasta tabağı özellikle yaz aylarında baharı andıran tonuyla en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Beyaz kare pasta tabağı ise hem günlük hemde şık sofralar için çok kullanışlı model ve renk grupları arasında yer almaktadır. Eskitme pasta tabağı modeli birçok renkte üretilmiş olsada genellikle kahve-bej tonlarında olan modeli sıklıkla tercih edilmektedir. Bohem tarz sevenler için ideal bir tercih olmaktadır.

Pasta Tabağı Seti Fiyatları

Çay saatlerinde sıklıkla kullanılan hem işlevsel hem de şık sunum yapma imkanı sağlayan pasta tabağı setleri farklı fiyat aralıkları ile piyasada yer almaktadır. Porselen pasta tabağı setleri, seramik pasta tabağı setleri, cam pasta tabağı setleri malzeme farkından dolayı farklı fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Pasta seti fiyatları her bütçeye uyum sağlayacak şekilde ucuzdan pahalıya farklı fiyat aralıklarında piyasada yer almaktadır. Seramik pasta tabağı setleri ve cam pasta tabağı setleri daha uygun fiyatlarda satılırken porselen pasta tabağı setleri bu ürünlere oranla daha yüksek fiyatlarda yer almaktadır. Şık pasta sunum tabakları satın alırken özel indirimlerden faydalanılarak daha uygun fiyata almak mümkündür. En ucuz pasta tabağı arayanlar için de çok uygun fiyatlara cam pasta setleri bulmak mümkündür. Ayrıca pasta tabağında kullanılan işçilikte fiyatı etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Örneğin delikli pasta tabağı takımı, kabartmalı ve dantelli pasta tabağı takımı, mermer desenli pasta tabağı, altın işlemeli ve kenarı güpürlü pasta tabağı setleri fiyatı etkileyen detaylar arasında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.