Hesabım
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

12 Kişilik Çatal Bıçak Takımı

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 43 ürün bulunmaktadır.

12 Kişilik Çatal Bıçak Takımları

Özenle hazırlanan yemek sofralarında olmazsa olmazlardan olan çatal bıçak kaşık takımları birbirinden farklı modelleriyle geniş bir kategoriye sahiptir. Aile bireyleri ve misafirlerle bir araya gelinen sofralarda şık çatal kaşık bıçak takımları kullanılarak göz alıcı bir görünüm kazanmak mümkündür. 12 kişilik çatal bıçak takımı modelleri hem kahvaltılar, hem yemek saatleri, hem de çay yanı ikramlarında birbirinden farklı tasarımları ile sofralara eşlik etmektedir. Bu yüzden çkb takımı şık sofraların kilit parçaları arasında yer almaktadır. Yemek masalarının zarafetini ve estetik görüntüsünü tamamlayan çatal kaşık bıçak takımı her evin olmazsa olmaz parçalarındandır. Çatal bıçak takımı 12 kişilik modeller özel sandıklarda yada kutu içerisinde bulunmaktadır. Birçok farklı renk ve modelde özel tasarım setler bulunmaktadır. Her zevke hitap edebilecek zamansız modeller ve göz alıcı estetik tasarımlar kullanıcıya geniş ürün yelpazesinde sunulmaktadır.

Yemek takımı ile benzer tarzlarda seçilecek çatal kaşık bıçak takımı modeli ile bütünlük ve uyum içerisinde bir sofra elde edilmiş olmaktadır. Örneğin gold detaylara sahip yemek takımının yanında gold detaylı yada tamamen gold çatal kaşık seti kullanılarak sofraya göz alıcı bir hava katmak mümkündür. Çatal kaşık bıçak takımlarını gümüş, gold, rose gold, mat gold ve siyah olmak üzere farklı renklerde bulmak mümkündür. Bazı modeller ince saplı olarak üretilmektedir. İnce saplı çatal kaşık modelleri oldukça zarif ve estetik bir görünüme sahiptir ve daha çok klasik, nostaljik yemek takımlarıyla birlikte kullanılmaktadır. İşlemeli kaşık bıçak setleri de son derece zarif ve nostaljik modeller arasında yer almaktadır. Yuvarlak çatal kaşık takımı modelleri de son zamanlarda oldukça popüler olan modellerdendir. Yuvarlak kaşık seti modeli ile spor şıklık yakalamak mümkündür. Paslanmaz çatal kaşık bıçak setleri arasında son derece sade modellerde mevcuttur. Sade modeller aynı zamanda işletmeler tarafından restoran çatal bıçak seti olarakta alınabilmektedir.

Günlük ya da özel günler için kullanıma uygun şık ve aynı zamanda sade bu takımlar 6, 8, 12 kişilik modelleri ile raflarda yerini almaktadır. 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımları 60 parça, 72 parça, 84 parça, 90 parça olarak tüketiciye sunulmaktadır. Aynı zamanda kalabalık bir sete ihtiyacı olmayanlar için her bir parçanın ayrı ayrı satıldığı modellerde mevcuttur.

Çatal Bıçak Takımı Parçaları

84 Parça Çatal Bıçak Seti

Her mutfağın olmazsa olmazı, yemek sofralarının en güzel tamamlayıcıları olan çatal kaşık bıçak takımları parça sayısı olarak birbirinden farklılık göstermektedir. 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımları içerisindeki parça sayısına göre 60 parça çatal bıçak takımı, 72 parça çatal bıçak takımı, 84 parça çatal bıçak takımı ve 90 parça çatal bıçak takımı olarak gruplara ayrılmaktadır. 84 parça çatal bıçak seti içerisinde 12 adet yemek kaşığı, 12 adet yemek çatalı, 12 adet yemek bıçağı, 12 adet tatlı çatalı, 12 adet tatlı kaşığı, 12 adet tatlı bıçağı ve 12 adet çay kaşığı bulunmaktadır. 84 parça çatal bıçak seti parça sayısı çok olan bir model olduğu için çeyiz alışverişleri için sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Parça sayısı çok olan modeller özellikle kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı olmaktadır. Zamansız çizgilerle tasarlanan ve paslanmaz çelik şıklığı ile sofraları süsleyen 84 parça çatal kaşık bıçak takımları her evde ihtiyaç duyulan eşyalar arasında yer almaktadır.

72 Parça Çatal Bıçak Takımı

Kalabalık misafirler ağırlamak için kesinlikle en doğru seçimler 12 kişilik modeller olmaktadır. Kalabalık misafirler için hazırlanmış sofralarda şık ve özgün tasarımları ile sofrayı en iyi şekilde tamamlayan çatal bıçak takımlarını seçerken yemek takımının tarzına uyacak bir model seçmek gerekmektedir. Birbiriyle uyum içinde olan çatal bıçak seti ve yemek takımı modeli sofrada bir bütünlük oluşturarak gösterişli bir görünüme kavuşmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen çatal bıçak setlerini uzun yıllar ilk günkü parlaklığını kaybetmeden kullanmak mümkündür. Makinede yıkamaya elverişli olan modeller zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. 72 parça çatal bıçak takımı içerisinde;

  • 12 adet yemek kaşığı
  • 12 adet yemek çatalı
  • 12 adet yemek bıçağı
  • 12 adet tatlı çatalı
  • 12 adet tatlı kaşığı
  • 12 adet çay kaşığı

bulunmaktadır. Gümüş, gold, mat gold, rose gold, bakır, siyah gibi farklı renklerde ve farklı tasarımlarda 72 parça çatal bıçak takımları tüketiciye sunulmaktadır.

60 Parça Çatal Bıçak Takımı

Sofralara eşlik edecek 12 kişilik çatal bıçak setlerinden olan 60 parça çatal bıçak takımı içerisinde 12 adet yemek kaşığı, 12 adet yemek çatalı, 12 adet yemek bıçağı, 12 adet tatlı çatalı ve 12 adet çay kaşığı bulundurmaktadır. Hem günlük kullanımda hemde misafirler için yemek sofralarında kullanılabilecek olan 60 parça çatal bıçak seti sade, şık, klasik, vintage, modern, spor birçok tarzı bünyesinde barındırmaktadır. İster gösterişli bir sofra ister sade bir sofra kurmaya yardımcı olacak, masa düzeninin olmazsa olmazı bu setler farklı tasarımları ile kullanıcının beğenisini toplamaktadır. Çok parça tercih etmeyen kişiler için 60 parça çatal bıçak takımı ideal bir seçim olmaktadır. Birçok farklı model ve renk seçeneği sunan 60 parça çatal bıçak takımları bulunmaktadır. Farklı kaşık modelleri ve sap tasarımları ile dikkat çeken, göz alıcı ürünler bulmak mümkündür.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Renk ve Desenleri

Kahvaltı sofralarında kullanılan günlük çatal bıçak takımı modelleri renkli ve desenli modelleri ile sofralara keyif katmaktadır. Renkli saplı kaşık çatal, puantiyeli kaşık seti, puantiyeli çatal seti gibi eğlenceli modellerle kahvaltı saatlerini keyiflendirmek mümkün olmaktadır. Gold detaylara sahip çatal kaşık bıçak takımları da son zamanlarda en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 12 kişilik çatal bıçak takımı özgün tasarım ve dayanıklılık gibi özelliklere sahip, her zevke uygun klasik ve modern modelleriyle göz doldurmaktadır. Desenli çatal kaşık vintage modeller de yine vintage tabak takımları ile eşsiz bir görünüme kavuşmaktadır. Yemek takımı ve çatal bıçak takımı arasındaki uyum ile herkesin beğenisini kazanacak son derece şık masalar hazırlanabilmektedir.

12 Kişilik Çatal Bıçak Seti Fiyatları

12 kişilik çatal bıçak seti seçerken kullanıcılar için setin hem modeli hem de fiyatı oldukça önemlidir. Birbirinden şık tasarımlar ile kullanıcı karşısına çıkan çatal bıçak setleri fiyat olarakta uygundan pahalıya farklı aralıklarda olmaktadır. Çatal bıçak setinin fiyatını etkileyen farklı faktörler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi parça sayısıdır. Örneğin 36 parça çatal kaşık bıçak takımı fiyatı ile 84 parça çatal bıçak takımı fiyatı parça sayısına bağlı olarak farklı olmaktadır. Kullanıcılar bu doğrultuda bütçelerine ve ihtiyaçlarına göre seçim yapmaktadırlar.

Çatal kaşık bıçak takımı markaları da fiyat üzerinde oldukça etkili olmaktadır. Her markanın ürettiği model ve kalite aynı değildir. Ürünün malzemesi, işçiliği ve modeli fiyatı etkileyen etkenler arasında yer almaktadır. 12 kişilik çkb takımı fiyatları her bütçeye ve ihtiyaca cevap verecek şekilde tüketiciye sunulmaktadır. Yeni sezon bir ürünün fiyatı daha yüksek olabilmektedir. Sezon sonunda yada belirli kampanya dönemlerinde indirimli çatal kaşık bıçak takımları almak mümkün olmaktadır. Çatal bıçak takımı kampanyalarından yararlanarak daha uygun fiyata takımlar alınabilmektedir. Çatal kaşık bıçak takımı önerilerini araştırarak hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürün almak mümkündür. Diğer yandan, evlilik nedeniyle ev malzemeleri alacaklar, yılın belli dönemlerinde düzenlenen kampanyalar aracılığıyla ucuz çeyizlik mutfak eşyalarına ulaşabilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.