Hesabım
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 43 ürün bulunmaktadır.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Çeşitleri


Çatal, kaşık, bıçak takımı mutfakların en temel ihtiyaçlarından birisi olmaktadır. Çatal, kaşık, bıçak seti aynı zamanda şık sofraların kilit parçaları olarak da bilinmektedir. Sofraların zerafeti yemek takımı ürünlerinden sonra çatal, bıçak, kaşık takımı ile tamamlanmaktadır. Farklı markalar tarafından farklı tasarım, renk ve ebatlarda üretilmektedir. Çatal, kaşık, bıçak takımları tasarım, renk ve ebat farklılıkları harici parça sayısına göre çeşitlenmektedir. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre 6 kişilik çatal-bıçak takımı ya da 12 kişilik çatal-bıçak takımı gibi kişi sayısına göre tercih yapabilmektedir. Kalabalık davetler için 60 parça çatal-bıçak seti, 72 parça çatal-bıçak takımı seti ya da 90 parça çatal-bıçak takımı seti çeşitleri arasından tercih yapılabilmektedir. Lezzetli bir yemek sofrası çatal-bıçak takımı ile gösterişli bir hâle getirilmektedir.

Çatal, kaşık, bıçak takımı ürünleri kullanım alanlarına göre çeşitlenmektedir. Günlük kullanım için üretilen takımlar daha sade ve spor gösterişe sahip olmaktadır. Gösterişli akşam yemekleri için üretilen modeller daha şık, tasarımsal ve gösterişli olmaktadır. Çatal, kaşık, bıçak seti üründe kullanılan malzemenin yapısına göre de çeşitlilik göstermektedir. Çatal, kaşık, bıçak takımı çeşitlerlerinde genellikle çelik malzemeler tercih edilmektedir. Çelik malzeme dışında farklı metal çeşitleri ve ahşap kullanılan ürünlerde bulunmaktadır.

30 parça, 36 parça çatal bıçak takımı, 60 parça, 72 parça, 84 parça ve 90 parça olarak üretilen ürünler içerisinde yer alan ürün çeşitliliğine göre parça sayısı değişkenlik göstermektedir. Farklı renk tonlarında üretilen ürünler yemek takımları ile kombinlenerek kullanıldıklarında oldukça şık ve gösterişli sofraların tamamlayıcı unsurları hâline gelmektedir.

Çeyiz listelerinin olmazsa olmazı olan çatal-bıçak takımı çeşitleri ahşap sandıklı modelleri ile genç kızların beğenisini kazanmaktadır. Bu ürünler saklama alanına sahip olduğu için kaybolma, çizilme, kırılma gibi olumsuzların da yaşanmasına engel olmaktadır. Sofraların şık ve zarif duruşlarının en büyük göstergesi olan çatal, bıçak, kaşık takımı 6 kişilik, 12 kişilik ya da 24 kişilik seçenekleri ile kullanıcının ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmektedir. Bu ürünler kişilerin yaşamlarının her alanına eşlik etmektedir.

Çatal kaşık bıçak takımı modelleri değişik tasarım ve desenlerle tasarlanarak kullanıcıların zevklerine sunulmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen ürünler uzun yıllar boyunca kullanıcıların sofralarına eşlik edebilmektedir. Ergonomik tasarıma sahip olan ürünler yemek yemek eyleminin konforlu hale gelmesini sağlamaktadır. Çatal-bıçak takımı modernliği ve konforu bir arada sunarak kullanıcıların beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmektedir.

Paslanmaz çelik materyalinin sunduğu kalite ve parlaklık sayesinde sofralara göz dolduran bir şıklık kazandırılmaktadır. Bazı modeller sade ve oldukça şık bir havaya sahip olurken bazı modeller de estetik çizgiler, nostaljik desenler ve modern dokunuşlar hakim olmaktadır. Tasarımlarında genel olarak köşeli, oval ve yuvarlak geçişlere yer verilmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen nostaljik ve vintage havası taşıması ile dikkat çeken kulp kısmı desenli ve delikli modeller kombinlenen yemek takımları ile sofraların havasının değişmesine olanak sağlamaktadır.

Renkli çatal bıçak takımı modelleri son zamanlarda klasik gümüş renk tonlarının yerine farklı seçenekler arayan kullanıcılarına özel dizayn edilmektedir. Yeşil, siyah, mavi, gold, sarı gibi geniş renk skalasının yer aldığı ürünler her zevk kullanıcıya hitap edebilmektedir. Aynı set içerisinde birden fazla renk tonunun yer aldığı rengarenk modellere de ulaşmak mümkün olmaktadır.

Çatal Kaşık Bıçak Takımları


Sofra geleneği kültürümüzde geçmişten günümüze oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. Sofra kurulurken pek çok araç gereç kullanılmaktadır. Bunlardan en temeli çatal kaşık bıçak takımları olmaktadır. Günümüzde bu ürünlerin üretimini yapan firmalar her zevke hitap etmek amacıyla farklı model ve tasarım ürünleri kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Bu ürünler birden fazla parçaya sahip olarak üretilmektedir. Takım parça sayıları ürünün kaç kişilik olduğu hakkında fikir sahibi olmaya yardımcı olmaktadır. 12 kişilik kaşık-çatal takımı genellikle geniş ve sürekli misafir ağırlayan aileler için oldukça ideal ve avantaj oluşturan ürünler olmaktadır. Bu ürünler aynı zamanda cafe, restoran gibi sürekli aktif olan alanlar içinde tercih edilebilmektedir.

Çatal, kaşık, bıçak takımı 6 kişilik, çatal, kaşık, bıçak takımı 84 parça ya da 12 kişilik kaşık-çatal takımı gibi ürün kategorileri ile satışa sunulmaktadır. Her kullanıcının ihtiyacına yönelik olarak tatmin olabileceği ürünler farklı model, tasarım ve renklerle de oldukça göz doldurur niteliklere sahip olmaktadır.

Kaliteli Çatal Kaşık Bıçak Takımları


Bir ürünün kaliteli ürün kategorisinde değerlendirilebilmesi için -tıpkı Ar Yıldız çaydanlık, tabak ve diğer eserleri gibi- ürünün uzun yıllar boyunca kullanıcısına sorun çıkarmadan eşlik etmesi gerekmektedir. Çatal-bıçak takımı ürünlerine de kaliteli denebilmesi için ürünün uzun yıllar boyu yıkanmasına rağmen rengini atmaması, çizilmemesi, sapı ile baş kısmının oynamaması, soyulmaması gerekmektedir. Uzun yıllar kullanılsa dahi üründe herhangi bir paslanma yaşanmaması gerekmektedir. Ürünlerin kaliteli olması kullanım ömründen de anlaşılabilmektedir.

Kullanıcıya bağlı olmayan kısa sürede çeşitli sorunlar çıkaran ürünler kalite anlamında düşük denilebilmektedir. Ürünlerin kalitesini belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunların en başında üründe kullanılan malzeme ve işçilik gelmektedir. Bu sebeple kullanıcı alacağı üründen uzun soluklu bir kullanım sağlamak istiyorsa kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş ürünleri tercih etmesi gerekmektedir. Ürünün sadece görselliğine bakarak değil kalitesine bakarak da satın alınmalıdır. Bu şekilde hem harcanan para çöpe gitmemekte hem de uzun soluklu memnuniyet yaşanabilmektedir.

Günlük Çatal Kaşık Bıçak Takımları


Günlük çatal-bıçak takımı ürünleri günlük yemeklerde ve kahvaltı gibi öğünler için kullanılmaktadır. Son zamanlarda kahvaltı için kullanılan modellerde renkli saplı ürünler tercih edilmektedir. Spor ve oldukça şık bir görünüm sağlayan modeller ile güne keyifli bir başlangıç yapılmaktadır. Her öğünün şık ve gösterişli sofralara sahip olmasını isteyen kullanıcılar için ise bakır ve çelik modeller tercih edilebilmektedir. Günlük rutinde sıklıkla kullanılan bu ürünlerin kullanıcıların zevkini ve tarzını yansıtması oldukça önemli olmaktadır.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları


Çatal, kaşık, bıçak takımı fiyatları ürünün tasarımı, rengi ve parça sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Çatal bıçak takımı fiyatını etkileyen en temel unsur ürünün parça sayısı olmaktadır. Birçok marka ürettiği çatal bıçak kaşık takımını farklı parça sayıları ile üretmektedir. Bu kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına hizmet edebilmek için oldukça önemli olmaktadır. Kullanıcılar ihtiyaçlarına yönelik hareket ederek bütçelerine en uygun ürünü satın alabilmektedir.

Çatal, bıçak kaşık ürünleri takım halinde satılabildiği gibi tek olarak da kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. Genellikle farklı modellerden takım yapmak isteyen kullanıcılar tercih ettiği tekli ürünlerden takım yapıldığında toplam fiyat set halinde satılan ürünlere oranla daha yüksek aralıklara çıkmaktadır. Bu nedenle takım halinde satılan ürünlerin fiyatları Tek olarak satılan ürünlerin fiyatlarına göre daha uygun olmaktadır. Çatal bıçak takımı fiyatlarını etkileyen unsurlardan bir diğeri de ürünün sahip olduğu renkler olmaktadır. Alışılmışın dışında farklı tasarım ürün almak isteyen kullanıcı farklı renklere yönelmektedir. Bu ürünler diğerlerine oranla daha yüksek fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Diğer taraftan yılın belli dönemlerinde düzenlenen çeyiz paketi fiyatlarına ilişkin kampanyalar, içlerinde çatal, kaşık ve bıçak takımının da olduğu ürünlerin fiyatlarını da etkilemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.